Moderní svítidla | Svítidla-levně.cz

Moderní svítidla

            Moderní doba s sebou přináší také nové trendy ve vybavení interiérů. Klasickým obrovským lustrům už nejspíše odzvonilo. Namísto lustrů se častěji užívají stropní lišty, které mohou být vyrobeny také v klasickém stylu, ale stále více se prosazují moderní kovové kreace, které lze připevnit jak na strop, tak také na zeď – jak je libo. Místo klasických žárovek se začínají stále častěji využívat kompaktní úsporné zářivky.

            Moderní svítidla předně sestávají z jiných materiálů než svítidla klasická – mnohem častěji než dřevo se využívá matovaného chromu a skla. Jsou také moderně tvarované – většinou se užívají úzké delší linie, které jsou různě zvlněné. Klasické lampičky jsou nahrazeny lampičkami kovovými, které jsou ohebné a dá se jimi mnohem lépe manipulovat. Moderní svítidla také bývají často vybaveny funkcí pomalého stmívání, které zákazníkům umožní vytvořit pomoci lampičky nebo lustru tu správnou atmosféru pro kteroukoli činnost a příležitost. Kromě toho lze na trhu sehnat také dekorativní osvětlení, které může mít také různé barvy světla.

            Kromě jiných materiálů se v moderních svítidlech také počítá s jiným druhem světelného zdroje než je klasická žárovka. Počítá se především s úspornou kompaktní zářivkou nebo halogenovými bodovými světly, popřípadě také s LED diodovým zdrojem.

Vzhledem k dnešním stále náročnějším požadavkům a stále bláznivějším nápadům se výrobci snaží uspokojit všechny možné zákazníky. Hitem se tak stává (od firmy OSRAM) nalepovací světlo DOT-it. Je to mobilní světlo s LED zdrojem v šesti možných barvách, které se dá nalepit v podstatě kamkoli. Lze jej tak nalepit jak doma – například pod kuchyňskou linku či do skříně, tak také v přírodě (na batoh, kolo apod.).

Oddělení
Přihlášení
Kontakty
Speciální přání


Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Váš kontakt (tel.,..): Vaše přání:
Novinky e-mailem

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.