Svitidla Massive | Svítidla-levně.cz

Svitidla Massive

            Massive je evropská firma zabývající se výrobou a distribucí svítidel, která má již osmdesátiletou tradici. Z původně rodinné firmy vzniklý nadnárodní podnik Massive nabízí celou škálu osvětlovací techniky. Na našem trhu se firma Massive usadila roku 1995 a už si získala mnoho zákazníků. Každým rokem tak našim zákazníkům nabízí stovky nových modelů svítidel.

            Firma Massive nabízí osvětlovací techniku všeho druhu. Ať už se jedná o osvětlení exteriéru (zajištěné většinou svítidly s LED diodami), tak také osvětlení interiéru. Nabízí tak osvětlení ložnic, pracoven, jídelen, chodeb a předsíní, dětských pokojů (řadou výrobků Kico) či kuchyní (řada Cucina) a koupelen (pro ty je určená řada Aqua). Do všech místností domu či bytu tak lze vybrat jak centrální osvětlení (tedy lustry či stropní lišty), tak také lokální osvětlení (lampy, lampičky a nástěnná svítidla) a osvětlení dekorativní.

            Svítidla Massive lze sehnat v mnoha různých stylech a typech. Firma se tak snaží vyjít vstříc všem zákazníkům. Nabízí jak klasická svítidla, tak také svítidla moderní, jejichž výroba dnes stále více narůstá.

Oddělení
Přihlášení
Kontakty
Speciální přání


Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Váš kontakt (tel.,..): Vaše přání:
Novinky e-mailem

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.