Venkovní svítidla | Svítidla-levně.cz

Venkovní svítidla

            Venkovní osvětlení domu a jeho okolí (jako je vchod do domu, terasa, zahrada, bazén, plot apod.) je vizitkou jeho majitele nejen pro očekávané návštěvy, ale také pro náhodné kolemjdoucí. Vhodná volba typu a stylu osvětlení odráží vkus člověka, jenž v domě bydlí.

Dobré osvětlení exteriéru by mělo pomoci dotvořit z domu dojem jednolitého celku. Venkovní osvětlení by mělo umožnit členům domácnosti užívat exteriér nejen ve dne, ale také za šera či v noci. Přátelská setkání s přáteli mohou být velmi příjemná na venkovní terase a završení večera noční koupelí v matně osvětleném bazénu může zajistit příjemné zážitky. Vhodné osvětlení zahrady jí může dodat nový rozměr, osvětlení přístupové cesty nemusí plnit čistě praktické účely – v dnešní době je na trhu obrovský výběr typů svítidel, ze kterých si každý může zvolit podle svého vkusu.

Osvětlení exteriéru je však třeba zajistit speciálními svítidly určenými pro venkovní prostory. Taková svítidla musí být mnohem odolnější zejména vůči nepřízním počasí (musí být bezpečné, tj. dobře odizolované). Velmi vhodným typem svítidla se ukazuje být LED diodová svítidla, která mají dlouhou životnost a jsou velmi úsporná (velmi se hodí i k iluminaci bazénu).  

K venkovním svítidlům patří také veřejné osvětlení, které bývá nejčastěji zajištěno odlišným typem zdrojem světla než osvětlení domů – sodíkovými výbojkami. Ty jsou velmi úsporné a mají také extrémní dobu životnost

Oddělení
Přihlášení
Kontakty
Speciální přání


Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Váš kontakt (tel.,..): Vaše přání:
Novinky e-mailem

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.