Vypínače | Svítidla-levně.cz

Vypínače

            Základem je vhodné umístění vypínačů a zásuvek. Jestliže stavíme byt, pak je dobré vědět zhruba již dopředu budoucí umístění nábytku v jednotlivých místnostech, aby se zvolilo také vhodné umístění vypínačů a zásuvek. Jestliže se naopak stěhujeme do již postaveného domu či bytu, pak je při rozmisťování nábytku důležité zohlednit umístění vypínačů a zásuvek. Není nic nepříjemnějšího, než pokaždé, když chceme zapojit nějaký spotřebič či nabíječku, lézt někam pod postel nebo částečně odtahovat skříň. Skrytý vypínač může také nadělat mnohé nepříjemnosti.

            Vypínač hlavního světla (pokud je použito centrální osvětlení lustrem) by se měl nacházet hned u vchodu do místnosti, aby tato mohla být ihned osvětlena. Do dětských pokojů a ložnic lze vypínače opatřit světélkujícími nálepkami, aby byly snadno k nalezení také po tmě.

            Na trhu je dnes možné sehnat prakticky jakkoli barevně provedené kryty vypínačů i zásuvek, takže mohou být uspokojeni jak nároční zákazníci, tak i děti. Vyrábějí se také imitace dřeva či kamene. Kromě klasických vypínačů lze pak sehnat také vypínače, které světlo ztlumují a rozsvěcují postupně (některé jsou opatřeny kolečkem, některé fungují na lehký či důraznější dotyk a některé jsou dokonce ovládány dálkově).

Oddělení
Přihlášení
Kontakty
Speciální přání


Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Váš kontakt (tel.,..): Vaše přání:
Novinky e-mailem

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.