LED žárovky | Svítidla-levně.cz

LED žárovky

Svítidla-levně.cz » LED žárovky

Kategorie


Kompletní výpis zboží z kategorií

Zobrazení: Výrobce: Seřazení: Vzestupně Sestupně

 Jak LED fungují
 
LED, neboli dioda vyzařující světlo,je zvláštní typ diody, obsahující polovodičové materiály, převádějící elektrickou energii přímo na světlo. Vlnová délka, nebo barva vydávaného světla závisí na přesné kombinaci různých materiálů.Díky tomu je možné vyrábět LED emitující červené, jantarové, zelené, azurové nebo modré světlo.Jelikož se jedná o světlo více méně o jedné vlnové délce, barvy jsou saturované a není třeba žádných filtrů.
 
 Nízké provozní náklady
Osvětlovací systémy LED společnosti PHILIPS jsou malé velikostí, ale velké výkonem. Technologie LED umožňuje omezit velikost produktů a zároveň poskytovat výraznou kvalitu a světelný výkon.Při spotřebě pouhého zlomku energie tradičních zdrojů jsou LED šetrné k vaší peněžence, jelikož snižují provozní náklady na elektrickou energii, pro běžné svícení i pro dekorativní účely.
 
 V podstatě bezúdržbové
 
Svítidla s LED společnosti Philips se vyrábějí v různých formách.LED slouží jako kompletní náhrada dnes používaných tradičních systémů osvětlení, ale také jako náhrada světelných zdrojů v existujících systémech. Každopádně po instalaci LED nabízejí téměř bezproblémový provoz.Dlouhá životnost našich LED v podstatě zaručuje nulové náklady na údržbu.S životností až 50.000 hodin nevyžadují zásahy po dlouhá léta.
 
 Dynamika LED zdrojů
 
LED diody přinášejí líbivé dynamické světelné efekty – např.míchání barev a změnu světelných scénářů – pro použití v exteriéru i interiéru, od zkrášlování měst, přes osvětlování obchodů a kanceláří až po osvětlování domácností.Díky kombinaci tří barevných LED diod – červené,zelené a modré (RGB) – je možné použít různé úrovně tlumení světla k vytvoření všech barev duhy bez jakékoliv ztráty světla.Kombinace jantarové, bílé a modré (AWB) může být využita k imitaci vlastního denního světla.Dynamickou schopnost osvětlení LED diodami je možné použít k vytvoření té správné okolní nálady ve správný čas.Například je možné změnit bílé světlo ze studené bílé na teplou bílou nezávisle na úrovni osvětlení a měnit povahu světla z rozptýleného na více soustředěného.
 
 Integrace
 
LED diody mají mimořádně dlouhou životnost. LED diody od Philips – LUXEON, mají životnost 50000 hodin – nebo přibližně 25 let – při poklesu světelného toku na 70%. To z nich činí skutečné řešení, kdy osvětlení zapojíte a více se o něj nestaráte. V kombinaci s jejich malými rozměry se otevírají zcela nové možnosti designu, kdy mohou být LED diody trvale těsněné po celou dobu životnosti a plně integrované do architektonických nebo designových prvků.
 Oddělení
Přihlášení
Kontakty
Speciální přání


Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Váš kontakt (tel.,..): Vaše přání:
Novinky e-mailem

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.